Skuteczne SEO dla firm

www.agilito.pl

Agilito Sp. z o.o.

Romana Maya 1
61-371 Poznań
województwo: wielkopolskie
współrzędne gps: 52.378061,16.944243

NIP: 782-255-21-20
REGON: 302183797

telefon: +48 790 752 541
adres strony WWW: www.agilito.pl
adres e-mail: biuroagilito.pl

Mapa dojazdu

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Agencja Agilito powstała w Poznaniu w 2012 roku i do tej pory z powodzeniem istnieje na rynku marketingu internetowego. Nieustannie podnoszą oni swoje kwalifikacje i rozwijają wiedzę, zdając sobie sprawę z faktu, że ich branża rozwija się zdumiewająco dynamicznie i wciąż pojawiają się w niej kolejne nowinki. Firma zaczynała od pozycjonowania, ale obecnie oprócz tej usługi, zajmują się oni także innymi metodami promocji marki w sieci. Mogą również np. poprowadzić kampanię AdWords, zarówno w formie tekstowych reklam w wyszukiwarce, jak i graficznych bannerów na tematycznie powiązanych portalach lub blogach.

Jako że marketing online jest realizowany w pełni wirtualnie, odległość między agencją a firmą będącą jej klientem nie ma znaczenia. Z Agilito współpracują więc przedsiębiorcy z całego kraju, a co więcej, także Polacy, którzy prowadzą własny biznes w innym europejskim kraju. Agencja ta ma doświadczenie w pozycjonowaniu stron np. na Niemcy, Wielką Brytanię, Francję, Holandię, Belgię czy Irlandię. Ponadto, świetnie radzą sobie oni z promowaniem zarówno sklepów internetowych, jak i stron pełniących funkcję wizytówki firmy. Jeśli nie posiadają Państwo jeszcze własnej witryny, również można skontaktować się z Agilito – stworzą ją oni w bardzo atrakcyjnej cenie.

Na czym polega skuteczne SEO?

SEO stanowi skrót od angielskiego pojęcia „search engine optimization”, oznaczającego optymalizację pod roboty wyszukiwarek. Jest to niezwykle korzystna usługa, ponieważ to właśnie od widoczności w Google w dużej mierze zależy popularność danej marki. Wyspecjalizowani pozycjonerzy z Agilito dokonają takich zmian na stronie, które w pełniejszym stopniu przystosują ją pod algorytm układający kolejność linków na liście wyników wyszukiwania. Dzięki temu, gdy potencjalny klient wpisze słowa określające produkt lub usługę z Państwa oferty, zobaczy ową witrynę na jednej z najwyższych pozycji i z dużym prawdopodobieństwem ją otworzy, aby zapoznać się ze szczegółami.

SEO obejmuje wiele różnorodnych działań, zarówno bezpośrednio na stronie, jak i poza nią. Jedną z najważniejszych czynności jest modyfikacja kodu źródłowego zgodnie z aktualnymi standardami Google. Znaczniki sekcji HEAD (np. meta description i title) zostają przystosowane pod wybrane słowa kluczowe, aby algorytm łatwiej połączył je z zapytaniami użytkowników. Ponadto, profesjonalni copywriterzy przygotują nowe, unikalne treści zachęcające klientów do skorzystania z oferty i zawierające naturalnie wkomponowane frazy. Google jest wyszukiwarką tekstową, dlatego zawsze pozytywnie wpływa to na pozycje witryny.

Co można osiągnąć dzięki pozycjonowaniu?

Ogromną zaletą SEO jest fakt, iż technika ta pozwala celować w bardzo korzystny dla przedsiębiorcy target. Nie ma bowiem wątpliwości, że internauci szukający w sieci danej usługi lub towaru to bardzo podatny grunt dla działań marketingowych. Najczęściej chcą oni znaleźć to, czego potrzebują, możliwie jak najszybciej i najwygodniej, dlatego zazwyczaj nie otwierają dalszych stron wyników Google, skupiając się tylko na tej pierwszej. Warto więc podjąć takie działania, aby się tam wyświetlać i generować większe zainteresowanie ofertą, co ma zazwyczaj odzwierciedlenie w podniesieniu liczby sprzedaży.

Co więcej, pomaga to w kształtowaniu pozytywnego wizerunku marki, ponieważ internauci darzą Google ogromnym zaufaniem i uważają firmy pojawiające się na wysokich pozycjach za najbardziej prestiżowe. Ponadto, jest to też dla nich znak, że dana witryna idealnie odpowiada na ich zapytania i nie zawiera żadnych zagrożeń. W obliczu ogromnej konkurencyjności dzisiejszego rynku, ma to niekwestionowane znaczenie dla efektywnego rozwoju działalności gospodarczej. Ponadto, podejmując stałą współpracę z Agilito, uzyskują Państwo pewność, że strona będzie cały czas pod dobrą opieką i zostanie dopasowana pod każdą aktualizację algorytmu Google.

Oferta: Jakie korzyści płyną z pozycjonowania strony firmowej?

Godziny kontaktu:

Poniedziałek08:00-16:00
Wtorek08:00-16:00
Środa08:00-16:00
Czwartek08:00-16:00
Piątek08:00-16:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Podobne wizytówki:

Marketing mobilny

Rich Media

Systemy dedykowane

Sprawdź

Rollup

Szczegóły